درباره ما

رمز ارز نگاران

خرید ماینر از مراکز با اصالت، خرید ماینری که کارایی کامل را برای استخراج ارز دیجیتال در شرایط کشورمان ایران داشته باشد از جمله دغدغه هایی است که شاغلین در این حوزه را درگیر کرده است. با دانش به این موضوع شرکت رمز ارز نگاران، با تحقیق در مورد جدیدترین محصولات شرکت های بزرگ و بررسی سازگاری ماینرهای تولید شده با شرایط ایران؛ اقدام به مونتاژ و فروش دستگاه ماینر کرده است.

فروش قانونی ماینر

شرکت رمز ارز نگاران با بهره گیری از متخصیص و صاحب نظران حوزه استخراج ارزهای دیجیتال فروش قانونی انواع ماینر را در دستور خود قرار داده است. همانطور که می دانید استخراج ارزهای دیجیتال بستری وسیع برای کسب درآمد مردم دنیا است و چرا کاربران ایرانی از این موهبت بی بهره باشند. همین دیدگاه باعث شده است که محصولات وارد شده؛ همگی از استانداردهای روز دنیا برخوردار باشند و شما بدون نگرانی از مشکلات قانونی بتوانید ارزهای دیجیتال مورد نظر خود را استخراج کرده و از سود به اشتراک گذاشته شده در دنیا بهره مند شوید.

درباره‌ ما

گفتیم رمز ارز نگاران ماینرهای قانونی را به فروش می‌رساند و گواه این ادعا ادله زیر است:

شناسه سریال دستگاه را در سایت استعلام بگیرید.

دریافت سند جداگانه برای هر دستگاه نشان قانونی بودن آن است.

مشاهده مجوز رسمی که از سازمان صنایع و معادن به عنوان متولی دریافت شده است.

عدم امکان فروش دستگاه ماینر به غیر و بدون اطلاع مالک اصلی دستگاه

امکان منتقل کردن سند دستگاه بین مالک اصلی و شخص دوم

امکان کپی برداری از سریال شناسه هر دستگاه مقدور نیست و دلیل آن انحصاری بودن برند و شناسه سریال است.

راه اندازی ماینر

از دیگر فعالیت های رمز ارز نگاران باید به راه اندازی ماینرها اشاره کرد. ماینرها دستگاه های الکترونیک و بسیار حساسی هستند که اگر در زمان راه اندازی به حداقل های ذکر شده در بروشور توجه نشود خیلی زود کارایی خود را از دست داده و عملا کسب و کار شما را با ضرر مواجه می کند. از جمله زیرساخت هایی که برای نصب ماینرها نیاز است به موارد زیر باید اشاره کرد:

  •  فضای مناسب با توجه به تعداد ماینر
  • ایجاد شبکه اینترنتی مناسب
  • ایجاد برق کشی مناسب
  • آماده سازی سیستم خنک سازی

اما کار به اینجا ختم نمی شود و شاید بتوان گفت راحت ترین قسمت ماجرا آماده سازی سخت افزار جهت استخراج ارزهای دیجیتال است. برای شروع کار نیاز به راه اندازی نرم افزاری نیز خواهید داشت.

  • نصب نرم افزارهای مورد نیاز جهت استخراج
  • نصب فریمورها
  • آموزش کار با نرم افزارها
  • نصب آنتی ویروس

بد نیست بدانید که انجام پروسه سخت افزاری و نرم افزاری همگی توسط شرکت رمز ارز نگاران انجام می شود؛ پس می توان گفت که بدون نگرانی از اقدامات لازم جهت شروع کار، تمامی مراحل راه اندازی را می توانید به رمز ارز نگاران بسپارید.

درباره‌ ما
درباره‌ ما

تولید انواع دستگاه ماینر

دستگاه های ماینر از چند قطعه الکترونیکی تشکیل شده است که شرکت های تولید ماینر آن ها را در کنار هم قرار داده و یک ماینر تولید می کنند. اما امروزه فروش جداگانه این قطعات انجام می شود و در صورتی که تخصص لازم برای اسمبل کردن این قطعات را داشته باشید می توانید با هزینه کمتر اقدام به تولید دستگاه ماینر کنید. این فرایند تنها از عهده کارشناسان این حوزه بر می آید و به همین دلیل رمز ارز نگاران با گرد هم آوری متخصصین این حوزه و تولید ماینرهای قدرتمند سعی دارد که هزینه های اولیه و بهتر بگوییم سرمایه اولیه برای شروع استخراج ارزهای دیجیتال توسط ایرانیان را به حداقل برساند.

مونتاژ انواع دستگاه ماینر

اصولا طول عمر یک دستگاه ماینر کاملا تعریف شده است اما گاه عدم رعایت چند نکته ساده در نگهداری از ماینر و همچنین مشکلاتی نظیر نوسانات برق باعث می شود که قطعات ماینر دچار مشکل شوند. در این مواقع مهندسین شرکت رمز ارز نگاران با مونتاژ قطعات معیوب با یک گزینه سالم، از کند شدن روند استخراج ارزهای دیجیتال پیشگیری می کنند. مونتاژ قطعات در این شرکت با قطعات اصل و با کیفیت انجام می گیرد. به این شکل هیچ کاستی بعد از تعویض قطعه نخواهید دید. مونتاژ و در کنار هم قرار دادن قطعات ماینر نیاز به تخصص دارد و شما باید بدانید که هر کدام از قطعات با هم همخوانی دارند یا نه؟ از این رو در صورتی که با نشانه های خرابی دستگاه ماینر مواجه شدید و یا تصمیم داشتید که قطعات سالم چند ماینر را در کنار هم قرار داده و یک ماینر قدرتمند داشته باشید می توانید روی مهندسین رمز ارز نگاران حساب باز کنید.

تعمیر دستگاه ماینر

شاید یکی از مهم ترین رسالت های شرکت رمز ارز نگاران تعمیر ماینرها باشد. خرید ماینر با توجه به گرانی ارز در ایران، بخش عمده ای از سرمایه راه اندازی کسب و کار را به خود اختصاص می دهد. در این میان عدم توجه به بعضی نکات و یا دستکاری تنظیمات ماینر به قطعات آن آسیب می رساند و این جاست که خرابی ماینر روند کسب درآمد شما را مختل خواهد کرد. رمز ارز نگاران مجموعه ای از بهترین مهندسین تعمیر قطعات الکترونیکی را گرد هم آورده است تا با تعمیر (نه جایگزینی) قطعات، هزینه های تعمیر قطعات شما را به حداقل برساند. این مجموعه با عیب یابی تک تک قطعات الکترونیکی سعی دارد که بدون جایگزینی قطعه تا حد امکان قطعات اصل را تعمیر کرده و ماینر را راه اندازی نمایند.
درباره‌ ما