ماینرها همان کامپیوترهایی هستند که دارای قدرت پردازش بالایی برای استخراج ارز دیجیتال (مانند بیت کوین) می باشند. از آن جایی که در دنیای امروزی تقاضا برای استخراج ارزهای دیجیتال افزایش پیدا کرده است در نتیجه باید دستگاه هایی را خریداری کنیم که علاوه بر عملکرد و سودآوری مناسب، مصرف انرژی و برق پایینی هم داشته باشند تا بتوانیم از ضرر و زیان جلوگیری کنیم.
پس می توانیم بگوییم بهترین دستگاه استخراج یا به عبارتی کم مصرف ترین ماینر با تراهش بالا دستگاهی است دارای بازگشت سرمایه سریع و طول عمر بالا. اگر به دنبال خرید دستگاه ماینر هستید و می خواهید ماینری کم مصرف و با سود بالا خریداری کنید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

اما در انتخاب کم مصرف ترین ماینر با تراهش بالا عوامل دیگری هم جز طول عمر بالا موثر هستند که بهتر است قبل از اقدام به خرید ماینر با آن ها آشنا شویم.

کم مصرف ترین ماینر با تراهش بالا کدام است

عوامل موثر در انتخاب کم مصرف ترین ماینر با تراهش بالا

از عواملی که در انتخاب ماینرهای کم مصرف و تراهش بالا موثر است می توانیم اشاره کنیم به قدرت دستگاه یا همان هش ریت و مصرف برق دستگاه.
باید توجه داشته باشیم که طول عمر دستگاه، برق مصرفی، وزن و اندازه و صدای نویز دستگاه استخراج ارز دیجیتال در سودآوری ماینینگ بسیار تاثیر گذار هستند.
هنگام خرید دستگاه ماینر باید به نکاتی از قبیل برندهای معتبر دستگاه ها دقت کنیم، زیرا این شرکت ها بزرگترین تولید کنندگان کم مصرف ترین ماینر با تراهش بالا هستند.
برندهایی چون تولید کننده ی دستگاه های ماینر بیت مین (Bitmain) و ماینر انت ماینر (Antminer)، ماینر ای بنگ (Ebang) و ماینر اینوسیلیکون (Innosilicon) که از برندهای معتبر و استاندارد در سراسر جهان به حساب می آیند.

کم مصرف ترین ماینر

قدرت دستگاه (هش ریت و یا همان نرخ هش)

قدرت دستگاه یا هشت ریت، قدرت پردازش دستگاه را نشان می دهد. به طوری که هر چقدر قدرت پردازش دستگاه بالاتر باشد استخراج ارزهای دیجیتال نیز افزایش می یابد.

مصرف برق دستگاه ماینر

یکی از عوامل بسیار موثر در انتخاب کم مصرف ترین ماینر با تراهش بالا میزان مصرف برق ماینر است. زیرا هر چقدر مصرف برق استخراج ارز دیجیتال بر حسب وات افزایش یابد هزینه برق دستگاه بالاتر می رود.پ

قیمت دستگاه ماینر

به هزینه ای که جهت خرید دستگاه برای استخراج ارز دیجیتال پرداخت می کنیم قیمت دستگاه می گوییم. از این رو هر چقدر قیمت دستگاه بیشتر باشد زمان بیشتری برای برگشت سرمایه طول می کشد.

لیست کم مصرف ترین ماینر با تراهش بالا

ماینر کم مصرف بیت مین انت ماینر اس 19 پرو

هم اکنون دستگاه های انت ماینر اس 19 پرو (Antminer S19 Pro) شرکت بیت مین از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده ی دستگاه های استخراج ارز دیجیتال، جزو کم مصرف ترین ماینرها با تراهش بالا هستند. این دستگاه با کارکردی بسیار عالی و سود آوری مناسب در سال 2020 وارد بازار شد.

قدرت هش ریت ماینر اس 19 معادل 110 ترا هش بر ثانیه و برق مصرفی آن 3250 وات بر ساعت می باشد. این ماینر برای استفاده در صنعت بسیار مناسب است و وزن آن حدود پانزده کیلوگرم و نویز صدای آن 81 دسی بل است.

ماینر کم مصرف بیت مین انت ماینر اس 19 پرو

ماینر کم مصرف بیت مین انت ماینر 17 پلاس

ماینرهای این شرکت در سال 2019 معرفی و وارد بازار شدند. انت ماینر 17 پلاس (Antminer 17+) از دسته ی ماینرهای سودآور در عرصه ماینینگ است.
این مدل از دستگاه دارای مشخصاتی با هش ریت 53 تراهش بر ثانیه و مصرف برق مصرفی در حدود 2090 وات بر ساعت است.
این ماینرها در سه مدل معمولی، توربو و کم مصرف قابل راه اندازی هستند.

ماینر کم مصرف اینوسیلیکون تی 3 پلاس

شرکت اینوسیلیکون یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید دستگاه های ماینر و البته کم مصرف ترین ماینر با تراهش بالا است. این مدل از ماینر شرکت اینوسیلیکون، در سال 2019 به بازار عرضه شد.
هش ریت این دستگاه 52 ترا هش و برق مصرفی آن 2100 وات بر ساعت است. این ماینر به دلیل وزن کم و جمع و جور بودن آن از ماینرهای پر طرفدار در مقیاس صنعتی است.

ماینر کم مصرف واتس ماینر ام 20 اس

شرکت MicroBT با تولید ماینر ام 20 اس (M20s) یکی از شرکت های مهم در تولید ماینرهای قدرتمند است. این شرکت ماینرهایی با قیمت پایین و قدرت بالا را وارد بازار می کند.
وزن این ماینر حدود دوازده کیلو گرم بوده که در سطح بالا و خرد و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. واتس ماینر ام 20 اس دارای هش ریت 68 ترا هش و توان مصرفی 3360 وات بر ساعت است.

ماینر کم مصرف ای بنگ ای بیت ای 12 پلاس

شرکت ای بنگ در تولید ماینرهای سری E بسیار موفق بوده و دارای ماینرهای با قدرت زیاد است. ماینرهای ای بنگ در سال 2019 وارد بازار شدند.
مدل ++Ebit E11 از این دستگاه ها دارای هش ریت 44 ترا هش و مصرف برق 2500 وات بر ساعت و مدل E12+ دارای هش ریت 50 ترا هش و برق مصرفی 2500 وات بر ساعت است.
این مدل های معرفی شده از شرکت ای بنگ از دستگاه های قدرتمند و پر طرفدار برای استخراج ارز دیجیتال هستند. وزن این دستگاه ها حدود ده کیلوگرم و اندازه ی آن ها کوچک است.

ماینر کم مصرف کنان آوالون 1066

شرکت کنان از شرکت های بزرگ در تولید ماینرها با قابلیت های جدید و مناسب است و در تولید کم مصرف ترین ماینر با تراهش بالا سابقه خوبی دارد.
مدل ماینر آوالون 1066 از جدیدترین مدل های دستگاه های این شرکت است. هش ریت این دستگاه 50 ترا هش بر ثانیه و قدرت مصرفی 3250 است و از با کیفیت ترین و کارآمد ترین دستگاه های استخراج ارز دیجیتال می باشد. قیمت پایین و قدرت بالای این دستگاه ها موجب استفاده ی زیاد آن در فارم ها شده است.

ماینر کم مصرف کنان آوالون 1066

ماینر کم مصرف بیت مین انت ماینر تی 17 پلاس

از سود آورترین ماینرهای شرکت بیت مین مدل های تی 17 پلاس (Antminer T17+) هستند که در سال 2019 معرفی شدند و دارای هش ریت 64 ترا هش و برق مصرفی 3200 وات بر ساعت می باشند.

ماینر کم مصرف واتس ماینر ام 21 اس

یکی از محبوب ترین محصولات شرکت MicroBT در استخراج بیت کوین، دستگاه واتس ماینر ام 21 اس (M21s) است که هش ریت آن 56 ترا هش بر ثانیه و برق مصرفی آن 3360 وات بر ساعت می باشد.

[webabc_miner_profit pid=”3049″ template=”1″]

ماینر مایکرو بی تی واتس ماینر ام 30 پلاس پلاس

این ماینر یکی از رقبای بیت مین شرکت مایکرو بی تی در تولید دستگاه ها در استخراج ارز دیجیتال است. سری 30 این دستگاه ها از قدرت مندترین دستگاه های استخراج است و شامل مدل های ام 30 اس، ام 30 اس پلاس و ام 30 پلاس پلاس است که مدل ذکر شده از قدرتمندترین مدل ها می باشد.
قدرت هش ریت این مدل از دستگاه برابر با 112 ترا هش بر ثانیه و برق مصرفی 3472 وات بر ساعت است. واتس ماینر ام 30 پلاس پلاس (M30++) در مقایسه با دستگاه انت ماینر 19 پرو برق مصرفی زیادتری دارد.

ماینر مایکرو بی تی واتس ماینر ام 30 پلاس پلاس

ماینر کم مصرف مایکرو بی تی واتس ماینر ام 31 اس

ماینر ام 31 اس شرکت مایکرو بی تی در سال 2019 معرفی و وارد بازار شد. این مدل، از ماینرهایی با مشخصات قدرت هش ریت 70 ترا هش بر ثانیه و برق مصرفی 3300 وات بر ساعت است که بهره وری انرژی آن 42 ژول بر ترا هش خواهد بود. همچنین این مدل از دستگاه شرکت مایکرو بی تی، در رقابت با دستگاه اس 17 پلاس بود.
مدل پلاس این دستگاه در سال 2020 با قدرت هش ریت 80 ترا هش بر ثانیه معرفی و وارد بازار شد.

ماینر کم مصرف کنان آوالون 1166 پرو

آوالون 1166 پرو ساخت شرکت کنان در کشورمان ایران در فارم های داخلی بسیار عملکرد خوبی داشته است. این مدل از دستگاه در سال 2020 در بازار عرضه شد که هش ریت آن 81 ترا هش بر ثانیه و برق مصرفی آن 3400 وات بر ساعت است.
این دستگاه با ماینرهای شرکت بیت مین S9 مشابهت زیادی دارد ولی هش ریتی مناسب تر و بهره وری انرژی بالاتری دارد.

[webabc_miner_profit pid=”2718″ template=”2″]

ماینر کم مصرف کنان آوالون 1246

شرکت کنان در سال 2021 مدل جدیدی از دستگاه استخراج ارز دیجیتال خود را وارد بازار کرد. ماینر آوالون 1246 با هش ریت 90 ترا هش بر ثانیه و قدرت مصرفی 3420 وات بر ساعت از دستگاه های پر قدرت این شرکت است.

این دستگاه جمع و جور است و در فارم ها مناسب بوده و نصب آن در جهت های افقی و عمودی صورت می گیرد. از ویژگی های آوالون 1246 امنیت آن است که موجب عدم فعالیت ویروس ها می شود و از هک ممانعت می کند.

اگر به دنبال خرید کم مصرف ترین ماینر با تراهش بالا هستید بد نیست بدانید که علاوه بر مدل های گفته شده در بالا مدل های دیگری هم هستند.
البته به یاد داشته باشید که در تعیین مصرف یک ماینر عوامل زیادی چون مصرف برق آن، قدرت و وزن دستگاه نیز دخیل هستند.
پس بهتر است قبل از اقدام به خرید ماینر قانونی با کارشناسان رمز ارز نگاران مشورتی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *